ioki club

"İstanbul'un En İyi Asya Mutfağı" Ioki Restaurant; İstanbul'da İstinye, Kandilli ve Ulus'taki şubeleriyle Sushi, Sashimi, Maki ve daha nice lezzetler sunuyor.

 

Mutluluğu satın alamazsınız, ama daha çok sushi satın alabilirsiniz!

Yedikçe kazanın diye size İOKİ CLUB adında, sushi yedikçe para puan kazanacağınız bir sadakat programı yaptık.

Bu uygulama sayesinde restoranda verdiğiniz sipariş tutarınızın %10’u, web ve mobil uygulamamız üzerinden verdiğiniz siparişlerin ise %15’i para puan olarak hesabınıza geri dönüyor.

Daha çok mutluluk için tek yapmanız gereken; Apple Store'a ya da Google Play’den İOKİ uygulamasını indirmek ve ‘Yeni Müşteri’ olarak kayıt olmak.

Üye olduktan sonra, para puan kazanmak için sipariş esnasında veya ödeme yaparken, uygulama içindeki KOD butonuna tıklayıp aldığınız 4 haneli kodu yetkiliye bildirmeniz yeterli.

Sıkça Sorulan Sorular

İOKİ CLUB nedir?

İOKİ restoranlarında ve/veya web/mobil uygulamalar üzerinden yaptığınız harcamalardan para puan kazandığınız ve bir sonraki ziyaretinizde kazandığınız puanları  kullanabileceğiniz bir sadakat programı.

Niye katılmalısınız?

İOKİ’de harcadığınız her kuruştan para puan kazanacak ve puanlarınızı hızlıca paraya dönüştürebileceksiniz. Ayrıca özel günlerde extra indirimler kazanabileceksiniz.

İOKİ CLUB nasıl çalışıyor?

Restoran’da sipariş tutarınız %10’u kadar, web/mobil uygulama üzerinden vereceğiniz her paket  sipariş tutarınızın ise %15 i kadar para puan kazanabiliyorsunuz.

Para puanları nasıl alabiliyorum?

Sipariş tutarınızı ödedikten sonra uygulamanıza otomatik olarak para puanlarınız yükleniyor.

İOKİ CLUB'a nasıl katılabilirim?

  • Apple store  veya  Google Play’den  İOKİ uygulamasını indirin.(http://onelink.to/wtwm8s)
  • Ekrana tıklayıp “yeni müşteri” olarak kayıt olun.

Uygulamayı nasıl kullanacağım?

  • İOKİ’ye geldiğiniz zaman masada servis personeline  İOKİ CLUB'a üye olduğunuzu söyleyin
  • Para puan kazanmak için her alışverişte KOD’a tıklayarak Üye Tanıma Kodu ile kendinizi tanıtın.
  • Servis personeli size üye kodunuzu sorduğunda üye kodunuzu söyleyin ve para puanları kazanmaya başlayın
  • Biriken puanlarınızı harcamak için, kullanmak istediğiniz puan tutarı ile beraber CÜZDAN bölümündeki Ödeme Onay Kodunu yetkiliye bildirin.

İOKİ Misafir programı bizi tercih eden misafirlerimiz için geliştirdiğimiz bir uygulamadır. Lezzetli yiyecekler ile iyi servis dışında bizi birbirimize bağlayan ufak bir hediyedir:)

 

 

IokiRezervasyon IokiSipariş